Choď na obsah Choď na menu
 


Reklama na tejto stránke

Dnes, 1. 4. 2008 sa začala na stránke objavovať reklama. Aktuálne ide o reklamu na „Tvoj dom.“ Je to „daň“ za to, že poskytovateľ vynikajúceho redakčného systému www.estranky.sk ako aj umiestnenia na webu tieto služby ponúka úplne zadarmo. Po určitom čase však umiestňuje reklamu. Príjmy za reklamu sú samozrejme príjmami firmy vlastniacej systém www.estranky.sk.

Mohli by sme prejsť aj na platený režim, 35,- Sk na mesiac, pri ktorom by sa cudzia reklama nezobrazovala. Vzhľadom k tomu, že tejto stránke, jej propagácii, korešpodencii venujem kopec hodín času, bola by suma 35,- Sk zanedbateľná. Určite by stála za zlepšenie imidžu. Nie je to však moja súkromná stránka. Keby sme už zozbierali aj mesačnú sumu 450,- Sk, tvorilo by 35,- Sk až 8%.

Pripomínam ešte, že všetky zozbierané peniaze budeme posielať sprostredkujúcim organizáciám, ktoré si nepatrnú časť ponechávajú na réžiu. My si však nebudeme ponechávať ani jedno promile.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

BMW 520 d TOURING ELETTA 177CV 6M

(adriana, 21. 12. 2012 19:42)

BMW 520 d TOURING ELETTA 177CV 6M

Colore: alpinweiss pastello
Interni: Grigio Tessuto
Alimentazione: Diesel
Immatricolazione: 09/2009
Km: 169987
Servosterzo, Regolazione elettrica sedili, Lettore CD, Immobilizzatore elettronico, Fendinebbia, Fari Xenon, ESP, Controllo trazione, Controllo automatico clima, Climatizzatore, Chiusura centralizzata, Cerchi in lega, Boardcomputer, Autoradio, Alzacristalli elettrici, Airbag Passeggero, Airbag laterali, Airbag, ABS
Carrozzeria Station Wagon
Potenza 130 kW / 177 CV
Cilindrata 1.995 cc
Tipo Cambio Manuale (6 marce)